Համայնքի ղեկավարի որոշման նախագիծ
20 մարտի 2025 թ.
ՌՈՒԲԵՆ,ԷԼԵՈՆՈՐԱ,ԱԼՎԱՐԴ ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆՆԵՐԻՆ ՍԵՓԱԿԱՆՈՒԹՅԱՆ ԻՐԱՎՈՒՆՔՈՎ ՊԱՏԿԱՆՈՂ ՄԱՍԻՍ ՀԱՄԱՅՆՔ ԳՅՈՒՂ ՆՈՐԱԲԱՑ ՆՈՐ ԹԱՂԱՄԱՍԻ 2-ՐԴ ՓՈՂՈՑ 14 ՀԱՍՑԵՈՒՄ ՏՆԱԿԻ ԿԱՌՈՒՑՄԱՆ ՆԱԽԱԳԾՄԱՆ ԹՈՒՅԼՏՎՈՒԹՅՈՒՆ ՏԱԼՈՒ ՄԱՍԻՆ
Համաձայն «Տեղական ինքնակառավարման մասին» Հայաստանի Հանրապետության օրենքի 42-րդ հոդվածի 1-ին մասի 4-րդ կետի, Հայաստանի Հանրապետության կառավարության 2015 թվականի մարտի 19-ի թիվ 596-Ն որոշման, հիմք ընդունելով Ռուբեն,Էլեոնորա,Ալվարդ Հովհաննիսյանների կողմից ներկայացված հայտը (93123)․ որոշում եմ՝
1. Ռուբեն,Էլեոնորա,Ալվարդ Հովհաննիսյաններին սեփականության իրավունքով պատկանող Մասիս համայնք գյուղ Նորաբաց նոր թաղամասի 2-րդ փողոց 14 հասցեում տնակի կառուցման նախագծման թույլտվություն։
2.Ռուբեն,Էլեոնորա,Ալվարդ Հովհաննիսյանները պարտավոր են նախագծային փաստաթղթերը ներկայացնել համաձայնեցման և ստանալ շինարարության թույլտվություն։
3.Սույն որոշումն ուժի մեջ է մտնում Ռուբեն,Էլեոնորա,Ալվարդ Հովհաննիսյաններին որոշման ընդունման մասին իրազեկելու օրվան հաջորդող օրվանից: