Այսօր: Շաբաթ, 4 Փետրվարի 2023թ.
Մասիսի համայնքապետարանի պաշտոնական կայք
Հյուրերի քանակը՝ 5
ԱՐԱՐԱՏԻ ՄԱՐԶԻ ՄԱՍԻՍԻ ՀԱՄԱՅՆՔԱՊԵՏԱՐԱՆ
ՀԱՅՏԱՐԱՐՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐ
ՀՈՂԱՄԱՍԵՐԻ ԱՃՈՒՐԴ-ՎԱՃԱՌՔ
2023,Փետրվար 2 - 28
ՄԱՍԻՍԻ ՀԱՄԱՅՆՔԱՊԵՏԱՐԱՆԸ ՀԱՅՏԱՐԱՐՈՒՄ Է ՄՐՑՈՒՅԹ
2023,Փետրվար 2 - 16
ՄՐՑՈՒՅԹ ԹԻՎ 7 ՄԱՆԿԱՊԱՐՏԵԶՈՒՄ
2023,Փետրվար 1 - 28
ՄՐՑՈՒՅԹ ԱՐԳԱՎԱՆԴԻ «ԱՆԱՀԻՏ» ՄԱՆԿԱՊԱՐՏԵԶ ՀՈԱԿ-ՈՒՄ
2023,Փետրվար 1 - 28
ՀԱՅՏԱՐԱՐՎՈՒՄ Է ՄՐՑՈՒՅԹ
2023,Հունվար 24 - Փետրվար 21
ՄՐՑՈՒՅԹ ՍԱՅԱԹ-ՆՈՎԱՅԻ ՄՍՈՒՐ-ՄԱՆԿԱՊԱՐՏԵԶՈՒՄ
2023,Հունվար 13 - Փետրվար 9
ՄՐՑՈՒՅԹ ՄԱՐՄԱՐԱՇԵՆԻ ՄԱՆԿԱՊԱՐՏԵԶՈՒՄ
2023,Հունվար 13 - Փետրվար 9
ՄՐՑՈՒՅԹ ՆՈՐԱԲԱՑԻ ՄԱՆԿԱՊԱՐՏԵԶՈՒՄ
2023,Հունվար 13 - Փետրվար 12
ՄՐՑՈՒՅԹ ԴԱՐԱԿԵՐՏԻ ՄԱՆԿԱՊԱՐՏԵԶՈՒՄ
2023,Հունվար 13 - Փետրվար 9
ՄՐՑՈՒՅԹ ԹԻՎ 1 ՄԱՆԿԱՊԱՐՏԵԶՈՒՄ
2023,Հունվար 12 - Փետրվար 8
ՄՐՑՈՒՅԹ ՋՐԱՀՈՎԻՏԻ ՄՍՈՒՐ-ՄԱՆԿԱՊԱՐՏԵԶ ՀՈԱԿ-ՈՒՄ
2023,Հունվար 12 - Փետրվար 8
ՄՐՑՈՒՅԹ ՀԱՅԱՆԻՍՏԻ ՄԱՆԿԱՊԱՐՏԵԶՈՒՄ
2023,Հունվար 12 - Փետրվար 8
ՄՐՑՈՒՅԹ ՂՈՒԿԱՍԱՎԱՆԻ ՄՍՈՒՐ-ՄԱՆԿԱՊԱՐՏԵԶՈՒՄ
2023,Հունվար 12 - Փետրվար 8
ՄՐՑՈՒՅԹ ՍԻՍ ԲՆԱԿԱՎԱՅՐԻ ՄԱՆԿԱՊԱՐՏԵԶՈՒՄ
2023,Հունվար 12 - Փետրվար 8
ՄՐՑՈՒՅԹ ԱՐԵՎԱԲՈՒՅՐԻ ՄԱՆԿԱՊԱՐՏԵԶՈՒՄ
2023,Հունվար 12 - Փետրվար 8
ՄՐՑՈՒՅԹ ՆՈՐԱՄԱՐԳԻ «ԾԻԱԾԱՆ» ՄՍՈՒՐ-ՄԱՆԿԱՊԱՐՏԵԶ ՀՈԱԿ-ՈՒՄ
2023,Հունվար 12 - Փետրվար 7
ՄՐՑՈՒՅԹ ԽԱՉՓԱՐԻ ՄՍՈՒՐ-ՄԱՆԿԱՊԱՐՏԵԶ ՀՈԱԿ-ՈՒՄ
2023,Հունվար 12 - Փետրվար 7
ՄՐՑՈՒՅԹ ՀՈՎՏԱՇԱՏԻ ՄՍՈՒՐ-ՄԱՆԿԱՊԱՐՏԵԶՈՒՄ
2023,Հունվար 12 - Փետրվար 7
ՄՐՑՈՒՅԹ ՆՈՐ ԿՅՈՒՐԻՆԻ ՄԱՆԿԱՊԱՐՏԵԶ ՀՈԱԿ-ՈՒՄ
2023,Հունվար 12 - Փետրվար 7
ՄՐՑՈՒՅԹ ՌԱՆՉՊԱՐԻ ՄՍՈՒՐ-ՄԱՆԿԱՊԱՐՏԵԶՈՒՄ
2023,Հունվար 12 - Փետրվար 7
ՄՐՑՈՒՅԹ ԴԱՐԲՆԻԿԻ ՄԱՆԿԱՊԱՐՏԵԶ ՀՈԱԿ-ՈՒՄ
2023,Հունվար 12 - Փետրվար 7

ՀԱՐՑՈՒՄ


ՄԱՍԻՍԻ ՀԱՄԱՅՆՔԱՊԵՏԱՐԱՆ

Բացել բոլոր ստորաբաժանումները
Համայնքի ղեկավար

ԴԱՎԻԹ ՀԱՄԲԱՐՁՈՒՄՅԱՆ
Հեռ.:  (0236) - 4-30-40
Էլ.հասցե:  masismer@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Համայնքի ղեկավարի առաջին տեղակալ

ՆՈՐԱՅՐ ՀԱԿՈԲՅԱՆ
Հեռ.:  (0236) - 4-33-10
Էլ.հասցե:  masismer@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Համայնքի ղեկավարի տեղակալ

ԿԱՐԵՆ ՍԱՐԳՍՅԱՆ
 
Համայնքի ղեկավարի տեղակալ

ԽՈՐԵՆ ԱՐՈՅԱՆ
Հեռ.:  (0236) - 4-33-10
Էլ.հասցե:  masismer@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Համայնքի ղեկավարի խորհրդական

ԿԱՐԵՆ ՕՀԱՆՅԱՆ
Հեռ.:  (0236) - 4-33-10
Էլ.հասցե:  masismer@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Համայնքի ղեկավարի խորհրդական

ԳԵՎՈՐԳ ԿՈՍՏԱՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Մամուլի Քարտուղար

ՀԱՄԱՍՓՅՈՒՌ ՔԵՐՈԲՅԱՆ
Հեռ.:  +37423643535
Էլ.հասցե:  hasmik_qerobyan@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Համայնքի ղեկավարի օգնական

ԷԴԳԱՐ ՂՈՒԿԱՍՅԱՆ
Հեռ.:  (0236) - 4-35-35
Էլ.հասցե:  masismer@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Համայնքի ղեկավարի օգնական

ՏԻԳՐԱՆ ԱԲԳԱՐՅԱՆ
Էլ.հասցե:  tik1992tik1992@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Համայնքի ղեկավարի օգնական

ՆՈՐԻԿ ԳԵՎՈՐԳՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Համայնքի ղեկավարի օգնական

ՆՎԱՐԴ ՍԱՀԱԿՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
«Դավիթ Համբարձումյան» խմբակցության փորձագետ

ՀԱՍՄԻԿ ԱՎԵՏԻՍՅԱՆ
 
«Քաղաքացիական պայմանագիր» խմբակցության փորձագետ

ԶՈՐԻԿ ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Վարչական ղեկավար (գյուղ Նոր Խարբերդ)

ԿԱՄՈ ԿԱԿՈՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Վարչական ղեկավար (գյուղ Այնթապ)

ԳԵՂԱՄ ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Վարչական ղեկավար(գյուղ Զորակ)

ԱՐԱՅԻԿ ՄԱՐՏԻՐՈՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Վարչական ղեկավար(գյուղ Սայաթ-Նովա)

ԼԵՎՈՆ ՍԵՐՈԲՅԱՆ
 
Վարչական ղեկավար(գյուղ Նորաբաց)

ՄԱՐԳԱՐ ՄԱՐԳԱՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Վարչական ղեկավար(գյուղ Մարմարաշեն)

ՏԻԳՐԱՆ ԶԱՔԱՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Վարչական ղեկավար(գյուղ Ղուկասավան)

ՆՈՐԱՅՐ ՀԱՄԲԱՐՉՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Վարչական ղեկավար(գյուղ Նորամարգ)

ԱՐԹՈՒՐ ԲԱԲԱՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Վարչական ղեկավար(գյուղ Խաչփար)

ԱՐԱՅԻԿ ԳԱԲՐԻԵԼՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Վարչական ղեկավար(գյուղ Գեղանիստ)

ՀԱԿՈԲ ԱՌԱՔԵԼՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Վարչական ղեկավար(գյուղ Արբաթ)

ԱՐԱՄ ՄԵԼՏՈՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Վարչական ղեկավար(գյուղ Հովտաշատ)

ՆԱՐԵԿ ՏԻԳՐԱՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Վարչական ղեկավար(գյուղ Դարակերտ)

ԴԱՆԻԵԼ ՊԵՏՐՈՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Վարչական ղեկավար(գյուղ Դաշտավան)

ՍԱՆԱՍԱՐ ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Վարչական ղեկավար(գյուղ Հայանիստ)

ԱՐԹՈՒՐ ԲԱԲԱՋԱՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Վարչական ղեկավար (գյուղ Սիփանիկ)

ԽԱՆՋԱՆ ՄԱՆՈՒԿՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Վարչական ղեկավար (գյուղ Արգավանդ)

ԱՐԹՈՒՐ ԿԱՐԱՊԵՏՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Վարչական ղեկավար (գյուղ Սիս)

ՀՐԱՆՏ ԱԼԵՔՍԱՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Վարչական ղեկավար (գյուղ Ռանչպար)

ՎԱՀԱՆ ՎԱՐԴԱՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Վարչական ղեկավար(գյուղ Ազատաշեն)

ՍԱՐԳԻՍ ՍՏԵՓԱՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Վարչական ղեկավար(գյուղ Դարբնիկ)

ԴԱՎԻԹ ԳԶԻՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Վարչական ղեկավար (գյուղ Գետափնյա)

ՄՆԱՑԱԿԱՆ ԱԼՈՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Վարչական ղեկավար (գյուղ Նոր Կյուրին)

ՄՅԱՍՆԻԿ ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Վարչական ղեկավար (գյուղ Արևաբույր)

ՏԱՃԱՏ ՄԱՐԳԱՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Վարչական ղեկավար (գյուղ Ջրահովիտ)

ԿԱՐԵՆ ՌՈՒԲԵՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Վարչական ղեկավար (գյուղ Նիզամի)

ՎԱՀԵ ԴՈՒՆՈՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի քարտուղար

ՎԱՐԴԱՆ ԳԱԲՐԻԵԼՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի գլխավոր մասնագետ/զորահավաքի և զորակոչի գծով/

ԳՆԵԼ ԱՊԻՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի գլխավոր մասնագետ/զարգացման և ներդրումների գծով

ԱՆԳԵԼԻՆԱ ԽԱՉԱՏՈՒՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի գլխավոր մասնագետ/զարգացման և ներդրումների գծով

ՍՏԵՓԱՆ ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի գլխավոր մասնագետ/սոցիալական ոլորտը սպասարկող/

ԴԱՎԻԹ ՀԱԿՈԲՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի գլխավոր մասնագետ/զարգացման և ներդրումների գծով

ԱՆԻ ԴՈՒՆՈՅԱՆ
 
Աշխատակազմի գլխավոր մասնագետ/սոցիալական ոլորտը սպասարկող/

ՀԵՐՄԻՆԵ ԲԱԲԱՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջատար մասնագետ/ օպերատոր/Արգավանդ/

ԼԻՊԱՐԻՏ ԱՎԱԳՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջատար մասնագետ/ օպերատոր/Նիզամի/

ԳԱԼՅԱ ԱՎԱԿՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջատար մասնագետ/ օպերատոր/Հայանիստ/

ԱԼԵՔՍԱՆԴՐ ՀԱԿՈԲՅԱՆ
Էլ.հասցե:  alein2013@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջատար մասնագետ/ օպերատոր/Մարմարաշեն/

ՀԵՂՆԱՐ ԿՈՍՏԱՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջատար մասնագետ/ օպերատոր/Հովտաշատ/

ԷԴԳԱՐ ԱՌԱՔԵԼՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջատար մասնագետ/ օպերատոր/Նորամարգ/

ԼՈՒՍԻՆԵ ՋԱՎԱԴՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջատար մասնագետ/ օպերատոր/Այնթապ/

ԱՐԵՎ ԱՎԱԳՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջատար մասնագետ/ օպերատոր/Այնթապ/

ՌՈՒԶԱՆՆԱ ԳԵՎՈՐԳՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջատար մասնագետ/ օպերատոր/Հայանիստ/

ԱՆԱՀԻՏ ԲԱԴԱԼՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջատար մասնագետ/ օպերատոր

ՀԵՐԻՔՆԱԶ ԿՈՍՏԱՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջատար մասնագետ/ օպերատոր/Նորաբաց/

ԳԵԴԵՈՆ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջատար մասնագետ/ օպերատոր

ՀՐԱՅՐ ՄԵՍՐՈՊՅԱՆ
 
Աշխատակազմի առաջատար մասնագետ/ օպերատոր

ՎԱՉԱԳԱՆ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջին կարգի մասնագետ/օպերատոր/

ԳԱՅԱՆԵ ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ
Հեռ.:  +37423642891
Էլ.հասցե:  masis.ararat@mta.gov.am
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջատար մասնագետ/ օպերատոր/

ՎԱՐԴՈՒՀԻ ՍԱՖԱՐՅԱՆ
Հեռ.:  (0236) - 4-35-35
Էլ.հասցե:  masismer@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջատար մասնագետ/սոցիալական ոլորտը սպասարկող

ՆՎԱՐԴ ՄԱՐՏԻՐՈՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջատար մասնագետ/ օպերատոր

ՎԱՀԵ ՄՈՒՐԱԴՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջատար մասնագետ/ օպերատոր/Դաշտավան/

ԱՆՆԱ ՔՈՉԱՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջատար մասնագետ/ օպերատո/Սայաթ-Նովա/

ԳԱՅԱՆԵ ԹԱՐՎԵՐԴՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջատար մասնագետ/ օպերատոր/

ԱՇՈՏ ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջատար մասնագետ/ օպերատոր

ՄԱՐԻԵՏՏԱ ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ
 
Աշխատակազմի առաջին կարգի մասնագետ/օպերատոր/

ԱՅԾԵՄՆԻԿ ԲԱՐՈՒԹՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջին կարգի մասնագետ/օպերատոր/ Դարակերտ/

ԼԻԼԻԹ ՍԱՐՈՒԽԱՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջին կարգի մասնագետ/օպերատոր/

ԼՈՒՍԻՆԵ ՀԱԿՈԲՅԱՆ
 
Աշխատակազմի առաջին կարգի մասնագետ/օպերատոր/Նոր Խարբերդ/

ՌԻՄԱ ՂԱԶԱՐՅԱՆ
 
Աշխատակազմի առաջին կարգի մասնագետ/օպերատոր/ Ազատաշեն/

ՄԱՐԻՆԵ ԲԱԴԱԼՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջին կարգի մասնագետ/օպերատոր/Նորաբաց/

ԱՍԼԻ ՍՈՂՈՄՈՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջին կարգի մասնագետ/օպերատոր/Ղուկասավան/

ՔՐԻՍՏԻՆԵ ՄԱՐՏԻՐՈՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջին կարգի մասնագետ/օպերատոր/ Նոր Խարբերդ/

ԻՍԿՈՒՀԻ ԱՐԱՏՈՒՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջին կարգի մասնագետ/օպերատոր/Ջրահովիտ/

ԿՈՐՅՈՒՆ ՄԱՆՈՒԿՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջին կարգի մասնագետ/օպերատոր/Զորակ/

ՄԱՐԻՆԵ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ
 
Աշխատակազմի առաջին կարգի մասնագետ/օպերատոր/Գետափնյա/

ՍՅՈՒԶԱՆՆԱ ԼԱԼԱՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջին կարգի մասնագետ/օպերատոր/Դարակերտ/

ՍՅՈՒԶԱՆՆԱ ԱՂԱՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջին կարգի մասնագետ/օպերատոր/Արևաբույր/

ԳԱՅԱՆԵ ՊԵՏՐՈՍՅԱՆ
 
Աշխատակազմի առաջին կարգի մասնագետ/օպերատոր/Սիփանիկ/

ԳՈՀԱՐ ԲԱՂԴԱՍԱՐՅԱՆ
 
Աշխատակազմի առաջին կարգի մասնագետ/օպերատոր/Գեղանիստ/

ԱՐՄԻՆԵ ԱՖՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջին կարգի մասնագետ/օպերատոր/Խաչփար

ՔՐԻՍՏԻՆԵ ՏՈՆԱՊԵՏՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջին կարգի մասնագետ/օպերատոր/Դարբնիկ/

ԼԻԼԻԹ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի գլխավոր մասնագետ/ ՔԿԱԳ/

ՍՎԵՏԼԱՆԱ ՂԱՐԱԽԱՆՅԱՆ
 
Աշխատակազմի առաջատար մասնագետ/ ՔԿԱԳ/

ԼԵՆԱ ՊԵՏՐՈՍՅԱՆ
 
Ֆինանսատնտեսագիտական բաժնի գլխավոր մասնագետ /գլխավոր հաշվապահ/

ԱՐՄԻՆԵ ԿՈՍՏԱՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Ֆինանսատնտեսագիտական բաժնի գլխավոր մասնագետ

ԳՈՀԱՐ ՂՈՒԼՅԱՆ
 
Ֆինանսատնտեսագիտական բաժնի գլխավոր մասնագետ

ԱՆԱՀԻՏ ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Ֆինանսատնտեսագիտական բաժնի գլխավոր մասնագետ

ՌԱԻՍԱ ԱՎԱԳԻՄՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Ֆինանսատնտեսագիտական բաժնի առաջատար մասնագետ

ՏԱԹԵՎԻԿ ՍԱՐԳՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Ֆինանսատնտեսագիտական բաժնի առաջատար մասնագետ

ՀԱՍՄԻԿ ՀԱՅՐԱՊԵՏՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Գնումների բաժնի պետ

ՔՈՉԱՐ ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ
 
Գնումների բաժնի գլխավոր մասնագետ

ՄԱՐԻ ՄԱՆՈՒԿՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Գնումների բաժնի գլխավոր մասնագետ

ԱՆՆԱ ԿԱՐԱՊԵՏՅԱՆ
 
Գնումների բաժնի գլխավոր մասնագետ

ՍՎԵՏԼԱՆԱ ՍԻՐԵԿԱՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Գնումների բաժնի առաջատար մասնագետ

ԼՈՒՍԻՆԵ ՌՈՒՇԱՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Գնումների բաժնի առաջին կարգի մասնագետ

ՍՈՖՅԱ ԱՍՐՅԱՆ
 
Եկամուտների հաշվառման և հավաքագրման բաժնի պետ

ԱՐԿԱԴԻ ՄԱՐՏԻՐՈՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Եկամուտների հաշվառման և հավաքագրման բաժնի գլխավոր մասնագետ

ԱՐՄԵՆՈՒՀԻ ՀԱԿՈԲՅԱՆ
 
Եկամուտների հաշվառման և հավաքագրման բաժնի գլխավոր մասնագետ

ԳԵՂԱՄ ՂՈՒԿԱՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Եկամուտների հաշվառման և հավաքագրման բաժնի գլխավոր մասնագետ

ՀԱՍՄԻԿ ՂԱԶԱՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Եկամուտների հաշվառման և հավաքագրման բաժնի առաջատար մասնագետ

ԱՐԵՎԻԿ ՋԱԼՈՎՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Եկամուտների հաշվառման և հավաքագրման բաժնի առաջատար մասնագետ

ԼԱՈՒՐԱ ԱՎԱԳՅԱՆ
 
Եկամուտների հաշվառման և հավաքագրման բաժնի առաջին կարգի մասնագետ

ԺԱՆՆԱ ՀՈՎՍԵՓՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Եկամուտների հաշվառման և հավաքագրման բաժնի առաջին կարգի մասնագետ/Արբաթ/

ՆԱՐԻՆԵ ՉՈԲԱՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Իրավաբանական բաժնի պետ

ԼՈՒՍԻՆԵ ԱՍՏԱԲԱՑՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Իրավաբանական բաժնի գլխավոր մասնագետ

ՎՈԼՈԴՅԱ ՍԱՀԱԿՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Իրավաբանական բաժնի գլխավոր մասնագետ

ՀԱՄԼԵՏ ՆԱՀԱՊԵՏՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Իրավաբանական բաժնի գլխավոր մասնագետ

ՆԱԻՐԱ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Իրավաբանական բաժնի առաջատար մասնագետ

ԱՍՏՂԻԿ ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Իրավաբանական բաժնի առաջին կարգի մասնագետ

ԼԻԱՆՆԱ ՂՈՒԿԱՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Կրթության,սպորտի,մշակույթի երիտասադության և առողջապահության բաժնի պետ

ՏԻԳՐԱՆ ԲԱԲԱԽԱՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Կրթության, սպորտի, մշակույթի, երիտասարդության և առողջապահության բաժնի գլխավոր մասնագետ

ՆԱՐԻՆԵ ՀԱԿՈԲՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Կրթության, սպորտի, մշակույթի, երիտասարդության և առողջապահության բաժնի գլխավոր մասնագետ

ՌՈՒԲԵՆ ԱԹԱՆԵՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Կրթության, սպորտի, մշակույթի, երիտասարդության և առողջապահության բաժնի գլխավոր մասնագետ

ՍՈՆԱ ՎԱՐԴԱՆՅԱՆ
Էլ.հասցե:  annaida22@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Կրթության, սպորտի, մշակույթի, երիտասարդության և առողջապահության բաժնի առաջատար մասնագետ

ՄԱՐԻՆԵ ՊԵՏՐՈՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Կրթության, սպորտի, մշակույթի, երիտասարդության և առողջապահության բաժնի առաջատար մասնագետ

ՍՏԵԼԱ ՀԱԿՈԲՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Քաղաքաշինության և հողաշինության բաժնի պետ

ԼԵՎՈՆ ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Քաղաքաշինության և հողաշինության բաժնի պետի տեղակալ

ՎԱՀԱՆ ՆԱԶԱՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Քաղաքաշինության և հողաշինության բաժնի գլխավոր մասնագետ

ԱՐՄԻՆԱ ՄԵԼՈՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Քաղաքաշինության և հողաշինության բաժնի գլխավոր մասնագետ

ԱՐՍԵՆ ԻՍՐԱԵԼՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Քաղաքաշինության և հողաշինության բաժնի գլխավոր մասնագետ

ԱՐԱՄԱՅԻՍ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ
 
Քաղաքաշինության և հողաշինության բաժնի առաջատար մասնագետ

ԱՐՄԵՆ ԴԱԼԼԱՔՅԱՆ
 
Քաղաքաշինության և հողաշինության բաժնի առաջատար մասնագետ

ԱՆԴՐԱՆԻԿ ՄԱՐԳԱՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Քաղաքաշինության և հողաշինության բաժնի առաջին կարգի մասնագետ

ԳԵՎՈՐԳ ՍԻՄՈՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Քաղաքաշինության և հողաշինության բաժնի առաջին կարգի մասնագետ

ԶԱՐՈՒՀԻ ՊՆԴՈՒԿՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Կոմունալ տնտեսության և տրանսպորտի բաժնի պետ

ՍՈՒՐԵՆ ԱՄԻՐՋԱՆՅԱՆ
 
Կոմունալ տնտեսության և տրանսպորտի բաժնի պետի տեղակալ

ԱՌԱՔԵԼ ՄԻՆԱՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Կոմունալ տնտեսության և տրանսպորտի բաժնի գլխավոր մասնագետ

ԷԴՎԻՆ ՂՈՒԿԱՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Կոմունալ տնտեսության և տրանսպորտի բաժնի գլխավոր մասնագետ

ԳԵՂԱՄ ՕՐԴՈՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Կոմունալ տնտեսության և տրանսպորտի բաժնի առաջատար մասնագետ

ՍԱՐԳԻՍ ՍԱՐԳՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Կոմունալ տնտեսության և տրանսպորտի բաժնի առաջատար մասնագետ

ԶՎԱՐԴ ԴԱՎԻԴՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Կոմունալ տնտեսության և տրանսպորտի բաժնի առաջին կարգի մասնագետ

ԿԱՐԻՆԵ ԱՌԱՔԵԼՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Կոմունալ տնտեսության և տրանսպորտի բաժնի առաջին կարգի մասնագետ

ԱՐՄԵՆ ԳԵՎՈՐԳՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Կոմունալ տնտեսության և տրանսպորտի բաժնի առաջին կարգի մասնագետ

ԼՈՒՍԻՆԵ ՊԵՏՐՈՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Առևտրի, սպասարկման և գովազդի բաժնի պետ

ՄԱՆՎԵԼ ԱՌԱՔԵԼՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Առևտրի, սպասարկման և գովազդի բաժնի գլխավոր մասնագետ

ԱՐԱՐԱՏ ՎԱՐԴՈՒՄՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Առևտրի, սպասարկման և գովազդի բաժնի գլխավոր մասնագետ

ՆՈՐԱՅՐ ՄՈՎՍԻՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Առևտրի, սպասարկման և գովազդի բաժնի առաջատար մասնագետ

ԳԵՎՈՐԳ ԹԱՐՎԵՐԴՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Առևտրի, սպասարկման և գովազդի բաժնի առաջատար մասնագետ

ԱՐՏԱԿ ԱՍԱՏՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Առևտրի, սպասարկման և գովազդի բաժնի առաջին կարգի մասնագետ

ԷԼԻԶԱ ՇԱՀՆԱԶԱՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Քարտուղարության,անձնակազմի կառավարման,տեղեկատվական տեխնոլոգիաների բաժնի պետ

ԾՈՎԻՆԱՐ ԳԱԼՍՏՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Քարտուղարության,անձնակազմի կառավարման,տեղեկատվական տեխնոլոգիաների բաժնի գլխավոր մասնագետ

ԼԻԼԻԹ ՖՐԱՆԳՈՒԼՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Քարտուղարության,անձնակազմի կառավարման,տեղեկատվական տեխնոլոգիաների բաժնի գլխավոր մասնագետ

ԱՐՄԵՆՈՒՀԻ ՀԱԿՈԲՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Քարտուղարության,անձնակազմի կառավարման,տեղեկատվական տեխնոլոգիաների բաժնի առաջատար մասնագետ

ԱՐԹՈՒՐ ԳԱՍՊԱՐՅԱՆ
Հեռ.:  +37423643040
Դիմել: Դիմել 
 
Քարտուղարության,անձնակազմի կառավարման,տեղեկատվական տեխնոլոգիաների բաժնի առաջին կարգի մասնագետ

ԱՐՄԻՆԵ ՍԱՀԱԿՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Փորձագետ (ՔՍԳ)

ԱԼՎԱՐԴ ԴԱՎԹՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Ցանցային ադմինիստրատոր

ՍԱՐԳԻՍ ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ
 
Համակարգող օպերատոր

ՍԵՐՅՈԺԱ ԲԱՂԴԱՍՐՅԱՆ
 
Տեսալուսանկարահանող օպերատոր

ՆԱՐԵԿ ՄԱՆՈՒԿՅԱՆ
 
Օպերատոր

ԱՐՄԵՆՈՒՀԻ ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ
 
Օպերատոր

ԱՐՄԻՆԵ ԱԼԵՔՍԱՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Օպերատոր

ՆԵԼԼԻ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Օպերատոր

ԼԻԱՆԱ ԱԲԱՂՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Օպերատոր/Զորակ/

ԱՐՄԻՆԵ ԱԲԿԱՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Օպերատոր/Սայաթ-Նովա/

ԿԱՄՈ ԶԱՐԳԱՐՅԱՆ
 
Օպերատոր/Նիզամի/

ՄՈՒՇԵՂ ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Օպերատոր/Արբաթ/

ԳԵՂԱՄ ՍԱՐԳՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Օպերատոր/Դարբնիկ/

ԱՐՄԵՆ ՂԱԶԱՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Օպերատոր/Ռանչպար/

ԱՐՄԵՆ ՄԱՆՈՒԿՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Օպերատոր

ԱՆԴՐԱՆԻԿ ՂԱԴԱՄՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Օպերատոր

ԼԱՐԻՍԱ ՄԱՆՈՒԿՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Օպերատոր

ՍՎԵՏԻԿ ՍԱՐԳՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Օպերատոր

ՀՐԱՆՏ ՀՈՎԱԿԻՄՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Օպերատոր

ՏԱԹԵՎԻԿ ՄԱՆՈՒԿՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Օպերատոր

ՄԱՐԵՏԱ ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Օպերատոր

ԿԱՐԵՆ ՄԱՆՈՒԿՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Օպերատոր

ՄՅԱՍՆԻԿ ԿԱՐԱՊԵՏՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Օպերատոր

ՌՈՒԶԱՆՆԱ ՄԱՆՈՒԿՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Հանդիսությունների սրահի պատասխանատու

ԼՈՒՍԻՆԵ ԹՈՎՄԱՍՅԱՆ
 
Հանդիսությունների սրահի պատասխանատու

ԵՎԳԵՆԻՅԱ ՀԱՄԶՅԱՆ
 
Անասնաբույժ

ԳԱԳԻԿ ԱՍԱՏՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Անասնաբույժ

ԱՎԱԳ ՄԻՔԱՅԵԼՅԱՆ
 
Անասնաբույժ

ԳՐԻԳՈՐ ԹԱԴԵՎՈՍՅԱՆ
 
Անասնաբույժ

ԹՈՌՆԻԿ ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ
 
Անասնաբույժ

ՄԻՆԱՍ ՂՈՒԿԱՍՅԱՆ
 
Անասնաբույժ

ՊԵՏՐՈՍ ԱԼԵՔՍԱՆՅԱՆ