24 մարտի 2025 թվականի N 94-Ա |
ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՀԱՄԱՅՆՔՆԵՐԻ ՄԻՈՒԹՅԱՆԸ ԱՆԴԱՄԱԿՑԵԼՈՒ ԵՎ ՍԱՀՄԱՆՎԱԾ ԱՆԴԱՄԱՎՃԱՐՆԵՐԻ ՉԱՓԸ ՀԱՍՏԱՏԵԼՈՒ ՄԱՍԻՆ |
Ղեկավարվելով «Տեղական ինքնակառավարման մասին» Հայաստանի Հանրապետության օրենքի 18-րդ հոդվածի 1-ին մասի 24-րդ կետով և 35-րդ հոդվածի 1-ին մասի 15-րդ կետով , հիմք ընդունելով համայնքի ղեկավարի առաջարկը և «Հայաստանի համայնքների միություն» ՀԿ-ի գրությունը / գրությունը կցվում է /՝ Հայաստանի Հանրապետության Արարատի մարզի Մասիս համայնքի ավագանին որոշում է․ 1․ Հաստատել՝ Մասիս համայնքի անդամակցելը Հայաստանի համայնքների միությանը և անդամավճարի չափը՝ տարեկան մեկ բնակչի հաշվով 20 /քսան/ ՀՀ դրամ։
2․ Սույն որոշումն ուժի մեջ է մտնում հրապարակման հաջորդող օրվանից։ |
Կողմ -14 ԱՎԱՆԵՍՅԱՆ ԱՐԹՈՒՐ ԱՐԱՄԱՅԻՍՅԱՆ ԿԱՐԵՆ ԱՖՐԻԿՅԱՆ ՆՈՒՆԵ ԳԱՍՊԱՐՅԱՆ ԱՐԱՄ ԵՂԻԱԶԱՐՅԱՆ ԱՐՍԵՆ ԿԱՐԱՊԵՏՅԱՆ ԿԱՐԵՆ ՀԱԿՈԲՅԱՆ ՆՈՐԱՅՐ ՀԱՄԲԱՐՁՈՒՄՅԱՆ ԴԱՎԻԹ ՄԱՆՈՒԿՅԱՆ ՀՈՎՀԱՆՆԵՍ ՇԱԲՈՅԱՆ ԵՐԵՄ ՍԱՐԳՍՅԱՆ ՎԱՐԴՈՒՀԻ ՎԱՐԴԱՆՅԱՆ ԷԴՎԱՐԴ ՕՀԱՆՋԱՆՅԱՆ ԵԼԻԶԱՎԵՏԱ ՕՍԵՅԱՆ ԶՈՀՐԱԲ | Դեմ -7 ԱՍԱՏՐՅԱՆ ԱՆՈՒՇ ԲԱԲԱՅԱՆ ԳԵՎՈՐԳ ԹԱԴԵՎՈՍՅԱՆ ԱՐՄԱՆ ԹՈՎՄԱՍՅԱՆ ԿԱՐԻՆԵ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ ԱՐՍԵՆ ՄԵԼՔՈՆՅԱՆ ՀԱՅԿ ՈՍԿԱՆՅԱՆ ԷՎԵԼԻՆԱ | Ձեռնպահ -1 ԱՆԴՐԵԱՍՅԱՆ ԱՐՏԱԿ |